KONST / Litografier / Färglitografi 14544262
nr 1454 4262
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Vinterskärgård. Signerad, numrerad 64/380. Färglitografi, bildmått: 40x27, yttermått inklusive ram: 59x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 mars 2022
kl 18:35:38
7/3 21:54:57
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson